O wydarzeniu

O wydarzeniu - WBExp.pl

W świecie, w którym technologia ciągle się zmienia, trudno jest być na bieżąco z najnowszymi trendami. Konferencje oferują profesjonalistom możliwość nawiązywania kontaktów, poznawania najnowszych trendów i nadążania za postępem technologicznym. Mogą być także doskonałym sposobem na zwiększenie pewności siebie i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi współpracownikami.

Konferencja będzie poruszać tematy nowoczesnych technik sprzedaży

Prelegenci podzielą się swoimi doświadczeniami we wdrażaniu nowoczesnych technik sprzedaży i przedstawią korzyści płynące z wykorzystania danych w procesie sprzedaży. Uczestnicy konferencji będą mieli możliwość nawiązania kontaktów z innymi specjalistami ds. sprzedaży i wymiany poglądów na temat najlepszych sposobów osiągania wyników dzięki danym.

Wydarzenie to będzie oferować porady najlepszych ekspertów w dziedzinie sprzedaży, a także interaktywne zajęcia i możliwości nawiązywania kontaktów. Prelegenci poruszą takie tematy, jak zamknięcie największej transakcji w swojej karierze, nauka o sprzedaży, jak generować więcej leadów, jak poprawić swoją prezentację handlową i wiele innych.

Konferencja będzie dotyczyć zarządzania zasobami ludzkimi

Oczekuje się, że konferencja przyciągnie menedżerów HR, kierowników liniowych i wyższą kadrę kierowniczą, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności w zakresie zarządzania ludźmi. Konferencja będzie okazją do nawiązania kontaktów, wymiany najlepszych praktyk oraz poznania najnowszych trendów w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Tematy, które zostaną omówione podczas konferencji, to m.in. pozyskiwanie talentów, zaangażowanie pracowników, przywództwo, równowaga między życiem zawodowym a prywatnym, zachowania organizacyjne, analityka HR, kultura, różnorodność itp.