Prelegenci na konferencji

Na konferencji wystąpi czwórka wspaniałych prelegentów, którzy reprezentują różne dziedziny biznesu. Ta dywersyfikacja ma na celu zapewnienie jak najlepszego źródła wiedzy dla słuchacza. Oto oni:

Ewa Kotyla

Ewa Kotyla

Ewa Kotyla od prawie 20 lat pracuje w dziale zajmującym się zasobami ludzkimi w firmie zajmującej się zatrudnianiem ludzi Homo Homini. Ewa od 10 lat jest szefem tego działu i na konferencji przedstawi swoje spostrzeżenia związane z biznesem z jej perspektywy, czyli zarządzania kadrami.

Ewa Kotyla ma wiele do opowiedzenia o pracy z ludźmi, o podejściu do pracownika, motywacji i tego jak ważna może być jednostka w skali dużej firmy.

Jacek Andrzejewski

acek Andrzejewski

Jacek Andrzejewski prowadzi swój biznes już od 30 lat i jest wytrawnym wyjadaczem w dziedzinie pieców gazowych. Na co dzień zarządza czterdziestoosobowym zespołem w swojej firmie W Gorącej Wodzie Company. Pan Jacek potrafi nie tylko rozgrzać atmosferę na konferencji zabawną anegdotą, ale także jest doskonałym prelegentem, który przedstawi swój punkt widzenia i opowie o tym, jak prowadzić biznes i ciągle być na szczycie.

Maria Piekarska

Maria Piekarska

Maria Piekarska prowadzi swoją agencję PR - Piekarska PR. Maria jest świetną mówczynią, która potrafi dotrzeć do wnętrza każdego słuchacza. Na konferencji podzieli się różnymi przypadkami ze swojej wieloletniej pracy w dziedzinie Public Relations.

Maria Piekarska miała okazję pracować z wieloma firmami, dlatego prezentuje bardzo ciekawy materiał, z którego można wyciągnąć wiele interesujących wniosków.

Maciej Protasiewicz

Maciej Protasiewicz

Maciej Protasiewicz jest ostatnią osobą na liście prelegentów. Można o nim powiedzieć, że jest człowiekiem orkiestrą. Od początku swojej kariery pracował w wielu branżach i otarł się o wiele ciekawych zawodów. Obecnie najbardziej skupia się na swojej platformie do zamawiania treści - Verbum.

Maciej podzieli się szeroką wiedzą z wielu dziedzin, a także zdradzi tajniki powstania jego platformy oraz co sprawiło, że osiągnął sukces.